Kurumsal

Ana Sayfa → Kurumsal


2008 yılında Antalya merkezli olarak kurulan Capital İnşaat, kurulduğu ilk günden bu yana inşa ettiği modern ve renkli yaşam alanları ile hayatınıza değer katmaya devam ediyor.


Misyon
Misyon
Yaşanabilir, konforlu ve insan odaklı kent yaşamı çerçevesinde kaliteli yaşam alanları yaratmayı ilke edinerek çıktığımız bu yolda, doğa ile barışık, yeşil alanları koruyan bir yaklaşımla, projelerimizde yalnızca evinizi değil çevrenizi de şekillendiriyoruz. Yatırımcılar için her zaman doğru zamanda, doğru yerde, doğru proje ile güvenilir yatırım hizmeti ve tam müşteri memnuniyeti seviyesine ulaşmayı görev addediyoruz.
Vizyon
Vizyon
Müşteri memnuniyeti ve güvenini tesis ettiğimiz modern, yenilikçi, insana ve doğaya karşı sorumlu, garantili yatırımlar sunan lider inşaat firması olmak adına, her projeyi başından sonuna en ince ayrıntısına kadar tasarlıyor ve inşaa ediyoruz.
Yapmış olduğumuz her projenin eşsiz, bulunduğu bölgeye değer katan, şehrin dokusu ile uyumlu olması önceliğimizdir.
Projeler
Projeler
Capital İnşaat güvencesiyle teslim edilen veya devam eden residence, apartman ve site gibi pek çok farklı projemizi internet sitemizden inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirip fikir sahibi olabilirsiniz. Projelerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Neden Capital İnşaat?

Sahip olduğu tecrübeye, sanatsal bir bakış açısı ve işlevsel çözümler eklemeyi bilen Capital İnşaat, disiplinli ve istikrarlı bir biçimde hizmet vererek rakiplerinden ayrılıyor.

Hızlı İnşaat Süreci

Söz verdiğimiz tüm işleri, taahhüt ettiğimiz zamanda, en yüksek teknolojik ekipmanlarla hızlıca yerine getiriyoruz.

Yüksek Getirili Yatırım

Konut değerlerinin sürekli yukarı ivmeli olduğu bir dönemde, sadece proje inşaa etmiyor, aynı zamanda inşaa ettiklerimizin değerlerine değer katması için doğru şekilde, doğru yerde çalışıyoruz.

Prestijli Yerleşim Alanları

Projelerimizin bulundukları bölgelere değer katmaları ve birer prestij sembolü olmaları için proje aşamasından, proje uygulamasına kadar her birisi için titizlikle çalışıyoruz. 
İletişim

Altıntaş 31160 Sok. 11/A A blok No:3 - Aksu / Antalya
+90 532 649 80 07
info@capitalinsaat.com

Bizi Takip Edin